KONST / Litografier / Färglitografi 7712048
nr 771 2048
Färglitografi
Gunnar Larsson, Landskap, EA (konstnärens exemplar), signerad. 42x52
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 17:42:54
17/8 20:40:57
300 kr
20/8 16:52:30